Villa te koop in Bellvei, Tarragona
REF. 1627

162 m2

25 m2

3

2

1
verkoop: 350.000 €
eerder: 359.000 €
Beschrijving
Villa te koop in Bellvei, met 162 m2, 3 kamers en 2 badkamers, Zwembad, Garage en Bergruimte.
Kenmerken
Verkoopprijs 350.000 €
Prijs/m² 2.160
I.B.I. 431 €
Bouwjaar 1980
Bebouwd 162 m2
Perceel 632 m2
Tuin 350 m2
Slaapkamers 3
Badkamers 2
Efficiëntieschalen

Emissie-efficiëntie 57,00
Verbruiksefficiëntie 292,00
292
57

Neem contact op

Wilt u meer informatie over dit eigendom? Vul dan het formulier in:

 Ja, ik aanvaard de gebruiksvoorwaarden en het privacybeleid