Bestand
Appartement te koop in Segur De Calafell, Tarragona
REF. 1476

71 m2

12 m2

3

2
verkoop: 164.400 €
Beschrijving
Appartement te koop in Segur De Calafell, met 71 m2, 3 kamers en 2 badkamers en Bergruimte.
Kenmerken
Verkoopprijs 164.400 €
Prijs/m² 2.315
Gemeenschappelijke kosten 133 €
I.B.I. 367 €
Bouwjaar 1978
Cédula de Habitabilidad CHT00318225001
Bebouwd 71 m2
Nuttig 64 m2
Slaapkamers 3
Badkamers 2
Efficiëntieschalen

Emissie-efficiëntie 27,00
Verbruiksefficiëntie 141,00
141
27

Neem contact op

Wilt u meer informatie over dit eigendom? Vul dan het formulier in:

 Ja, ik aanvaard de gebruiksvoorwaarden en het privacybeleid